To je blbost, to by to bralo jako virus i torenty a podobný věci. Imho to bude nějakej packetovej filtr, kterej má nějakou databázi toho co známý viry posílaj po síti a snaží se to zabíjet.
Můj ISP tuhle ochranu používá taky a nevidím na tom nic špatnýho. Akorát tady to maj inteligentnějc, pokud to člověka zablokuje tak mu zůstane přístup na lokální ftp, kde jsou odvirovávací programy.




Odpověď s citací