Mňo, měli jsme doma nějakého celerona 400mhz. Asi týden po zakoupení odkráčel do věčných lovišť, při hraní nějaké hry. Nevím co přesně se stalo, ale vypadalo to, že se uvařil. Byl bez OC.
Mňo, měli jsme doma nějakého celerona 400mhz. Asi týden po zakoupení odkráčel do věčných lovišť, při hraní nějaké hry. Nevím co přesně se stalo, ale vypadalo to, že se uvařil. Byl bez OC.
Přirozená inteligence bude zřejmě brzy překonána inteligencí umělou, avšak přirozenou blbost umělá nikdy překonat nedokáže.
Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)