Na internetu jsem nahodou narazil na Canon 20Da - astro model
Zajimave je to, že jsem o tom nikde nečet a normálně nenarazil..
až ted : http://www.stativ.cz/redakce/view.ph...nku=2006022801
Co říkáte, je to pro vás taky novinka, tak jako pro mě![]()
Na internetu jsem nahodou narazil na Canon 20Da - astro model
Zajimave je to, že jsem o tom nikde nečet a normálně nenarazil..
až ted : http://www.stativ.cz/redakce/view.ph...nku=2006022801
Co říkáte, je to pro vás taky novinka, tak jako pro mě![]()
Koss Porta Pro°°Sony DSC H1°°stativ Velbon CX 560°°Mini stativ HAMA°°Canon Eos 40D°°Canon Ef 17-40mm F4/L,Canon EF 70-200 F4/L°°HOYA HD CPL°°HOYA HD Protector
MAUL: XEON 3350, ASUS P5Q-E, 4GB Corsair DDR2-1066, GB 6850/1GB, 2x1,5TB WD15EADS, Samsung SH-S203B, 24“ LCD DELL 2408WFPp, Antec Solo, Corsair HX620W
KRISSS: C2D E8400, GB EP35-DS3, 2GB Kingston DDR2-1066, GB 4850/1GB, WD5000AAKS, ASUS CB-5216A, 26“ LG W2600HP-BF, Seasonic 430W
MAULÍK: C2Q Q6600, GB EP35-DS3R, 2GB Corsair DDR2-1066, GB 4850/1GB, WD5000AAKS, Plextor PX-116A, 22“ LG Flatron L226W, Corsair VX450W
Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)