Prilozim do threadu.

Dnes pri instalaci se mi vypl pc a zasmrdel od zdroje.
Vypl jsem, zapl a na 1s se roztocily vetraky a pak nic. Jen sviti ledky a je citit spalenina.
Dale uz nemam nervy na laborovani.

Predpokladam,ze vyhorel ( zajimalo by mne jak a co v nem muze konkretne odejit do kremikoveho nebe) a jestli to lze poznal po rozebrani. Trochu nechapu, jak muze odejit 480w zdroj, kdyz zatez dostava max 100w. Zrejme unava materialu.