![]()
![]()
![]()
![]()
Ja mam vodivy pasty dost, jen jsem si rejpnul. Zacina hezky
dava zdarma vodivku. Pockam si 10 let, treba pak k nejaky redukci od PowerLeapu dostanu novy auto
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Ja mam vodivy pasty dost, jen jsem si rejpnul. Zacina hezky
dava zdarma vodivku. Pockam si 10 let, treba pak k nejaky redukci od PowerLeapu dostanu novy auto
![]()
Home1: Celeron D 2.4GHz, IDB D865PCD, 512MB RAM, Gainward GeF5600Ultra 256MB
Home2: Celeron D 2.4GHz, IDB D865PCD, 512MB RAM, Elsa GeF3@GeF3Ti500 64MB
Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)