Na mě je tam v pravo trochu velký chaos, ale po odříznutí by to mohlo být fajn
... I když... ...kdo ví...
Na mě je tam v pravo trochu velký chaos, ale po odříznutí by to mohlo být fajn
... I když... ...kdo ví...
Přirozená inteligence bude zřejmě brzy překonána inteligencí umělou, avšak přirozenou blbost umělá nikdy překonat nedokáže.
Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)