tak nevíte někdo, co s tím zvukem v Mafii
jinak tohle je moje poslední deska od ecs, ta stabilita je fakt "příkladná", fuj.
tak nevíte někdo, co s tím zvukem v Mafii
jinak tohle je moje poslední deska od ecs, ta stabilita je fakt "příkladná", fuj.
Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)