1) Zmáčkni si to tlačítko mězi Ctrl a Altem (to s logem Windowsu) + tlačíko Pause
(A nebo klikni pravým tlačítkem na Tento počítač a dej vlastnosti)

2) přejeď na záložku "hardware" a klikni na "správce zařízení"

3) a teď :
- máš tam nějaký žlutý otazník
- pokud nemáš, klikni pravým tlač. na úplně první položku (což je název počítače) a objeví se ti "vyhledat změny v hardwaru" - udělej to.

4) pokud tam Bluetooth je a dosud není vubec nainstalovany, musi tam byt nějakej žlutej otazník a u něj neznámé zařízení
a nebo tam již bluetooth je ale je u něj červenej vykřičník (což znamená, že je blbě nainstalovanej)

5) stáhni si ovladače z netu k tvému příslušnému ntbku

6) nainstaluj ovladač BT a bingo.

Pokud ti to u bodu 4 nenašlo fakt vůbec nic - obávám se že musíš na servis :/ sry