jan555: Jsou někde detaily k dual-slotu D3? Umožňuje současný zápis na obě karty pro zrychlení?

Umoznuje zapis jednotlivych obrazku stridave nebo 'mirroring'.
Stripping (pokud jsi to tak myslel) to myslim urcite umet nebude.
U rawu je mozne mit na jedne karte JPG a na druhe RAW-y.