muzu se qiparu zeptat na hlavni vyhody oproti mirande?
ICQ
QiP
Miranda
Trilian
Jiný
muzu se qiparu zeptat na hlavni vyhody oproti mirande?
Pouzivam oboje a QIP mi pride daleko jednoduchsi. Nema sice tolko pluginov ako miranda , ale zase daleko menej pamete zerie ako miranda.
Ked som sa v detstve rozhodoval co budem dalej robit, guglenie bola jasna volba...
Are you Samuel James Witwicky, descendent of Archibald Witwicky? | The boys thermal levels suggest he wants to mate with the female.
Daleko mene pameti, to jest kolik? Ja ze miranda spotrebuje ani ne polovinu toho co firefox, takze na systemovy prostredky bych nehledel![]()
jinak ale chapu, ze pro nekoho je vyhoda nainstalit a "jet".. jednoduchost jako icq + par uzitecnych veci.. dobra volba, ale miranda je miranda![]()
Mě se hlavně líbilo, že jsem nainstaloval nastavil a od té doby mi to funguje bez problémů. Miranda byla hodně v pohodě, ale měl sem s ní sem tam problémy (neposílání souborů, vytěžování cpu, sem tam po updatu přestalo něco fungovat,...), ale nebavilo mě je už neustále řešit, vím že sem si za to mohl třeba sám, že jsem chtěl zkusit ten novej plugin, tu novější verzi, ale pak mě to už přestalo nějak bavit a neměl jsem na to ani čas si s tím hrát... Podle mě Miranda je pro ty co to baví, si udělat něco přesně podle svýho, skiny do Mirandy jsou skvělý, strašně moc pluginů, ale QIP je prostě jednoduchej, kde se nemusíš o nic starat a je to prostě pro ty co to chcou nainstalovat a fungovat... Imho.
pc i5, etc.
ntb i5, etc.
Tak mi na qip zacalo chodit v posledni dobe tuny spamu od uzivatelu co nemam v seznamu a chteji autorizovat. Chjo..
KVFREE.net - Freediving Karlovy Vary
Olympus E-410 + Zuiko ED 14-42mm + Zuiko ED 40-150mm
Nezadaval si v poslednej dobe do nejakeho fora alebo inde na internet verejne svoje cislo ?
Mne spam zacal chodit VZDY po zverejneni cisla na nejakom fore/sajte.
Ked som ho odtial potom odstranil, tak do mesiaca spam chodit prestal...
(ti, co spamovali moje konto su samozrejme v ignorliste)
Ked som sa v detstve rozhodoval co budem dalej robit, guglenie bola jasna volba...
Are you Samuel James Witwicky, descendent of Archibald Witwicky? | The boys thermal levels suggest he wants to mate with the female.
QIP rules![]()
Loading signature [ FAILED ]
Jabber samozrejme a tudiz PSI ...
Neni nad to mit pohromade jabber/icq/slovniky/tvprogramy/rss kanaly/sms brany/a dalsi milion veci ...![]()
Atari Falcon030,Phantom accelerator,CT63@MC68060@75Mhz,256 MB TT-RAM,14MB STRAM,SCSI HDD,50kHz sound,LAN,VGA 16bit,FreeMiNT+N.AES2.0
Atari 1040 STe - game machine :-)
Atari 800XE - game machine also :-)
MacBook Pro Unibody v5,3 2.66GHz, 8GB DDR3, 9600MGT, Snow Leopard
PlayStation 3 40GB + XFPS RATE UP adapter
Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)