Výsledky 1 až 25 z 56

Téma: Trochu kreativity > neurobime si "fotoklub"?

Hybrid View

Předcházející příspěvek Předcházející příspěvek   Další příspěvek Další příspěvek
  1. #1
    Uhrovitý puberťák minceVIP Avatar uživatele Darth Maul
    Založen
    07.10.2002
    Bydliště
    PRAHA - Kunratice
    Věk
    57
    Příspěvky
    6 177
    Vliv
    385

    Standardní Re: Trochu kreativity > neurobime si "fotoklub"?

    Citace Původně odeslal Nazalogy Zobrazit příspěvek
    Taky bych se přidal, teda ale jako FOTOlama
    Nevadí, aspoň máme model... >:}
    MAUL: XEON 3350, ASUS P5Q-E, 4GB Corsair DDR2-1066, GB 6850/1GB, 2x1,5TB WD15EADS, Samsung SH-S203B, 24“ LCD DELL 2408WFPp, Antec Solo, Corsair HX620W
    KRISSS: C2D E8400, GB EP35-DS3, 2GB Kingston DDR2-1066, GB 4850/1GB, WD5000AAKS, ASUS CB-5216A, 26“ LG W2600HP-BF, Seasonic 430W
    MAULÍK: C2Q Q6600, GB EP35-DS3R, 2GB Corsair DDR2-1066, GB 4850/1GB, WD5000AAKS, Plextor PX-116A, 22“ LG Flatron L226W, Corsair VX450W

  2. #2

    Standardní Re: Trochu kreativity > neurobime si "fotoklub"?

    Citace Původně odeslal Darth Maul Zobrazit příspěvek
    Nevadí, aspoň máme model... >:}
    No vyborne ...Tak to uz jsou dva modely...Vid Maule..
    Skrin-Sunbeam Acrylic AC-HUVB - Middletower; DFI Lanparty UT nF4 Ultra SLI-DR; CPU AMD Athlon A64 4000+ 64-bit HT SanDiego socket 939 - Zalman; 2 x 1024MB G.Skill Extreme Series F1-4000USU2-2GBHZ ; Sapphire Atlantis ATI Radeon X850XT 256 MB VIVO, PCI-E (540@1180) ; HDD 30GB, HDD Hitachi Deskstar 250GB SATA II, HDD Maxtor 300GB 16MB SATA , Bezdrátový set Logitech MX 700, Genius SW-5.1 Home Theater , DVD±R BenQ DW 1640 Dual Layer , DVD±R LG GSA-4163B Dual Layer, Zdroj napájecí Blue Hiper Type R580W

  3. #3
    Uhrovitý puberťák minceVIP Avatar uživatele Darth Maul
    Založen
    07.10.2002
    Bydliště
    PRAHA - Kunratice
    Věk
    57
    Příspěvky
    6 177
    Vliv
    385

    Standardní Re: Trochu kreativity > neurobime si "fotoklub"?

    Citace Původně odeslal Jirime Zobrazit příspěvek
    No vyborne ...Tak to uz jsou dva modely...Vid Maule..
    Žádný takový, já budu fotit a pokud si chceš vyfotit hrocha, skoč si do ZOO...
    MAUL: XEON 3350, ASUS P5Q-E, 4GB Corsair DDR2-1066, GB 6850/1GB, 2x1,5TB WD15EADS, Samsung SH-S203B, 24“ LCD DELL 2408WFPp, Antec Solo, Corsair HX620W
    KRISSS: C2D E8400, GB EP35-DS3, 2GB Kingston DDR2-1066, GB 4850/1GB, WD5000AAKS, ASUS CB-5216A, 26“ LG W2600HP-BF, Seasonic 430W
    MAULÍK: C2Q Q6600, GB EP35-DS3R, 2GB Corsair DDR2-1066, GB 4850/1GB, WD5000AAKS, Plextor PX-116A, 22“ LG Flatron L226W, Corsair VX450W

  4. #4

    Standardní Re: Trochu kreativity > neurobime si "fotoklub"?

    Takze, moja idea je zhruba taka, ze by sme to mohli zo zaciatku rozpohybovat nejakou tou uz spomenutou temou. Nad tou by sa kazdy zaujemca nalezite kvalitne zamyslel a nasledne podla svojich moznosti a schopnosti stvarnil. Vysledkom potom mozu byt nielen individualne snimky, ale aj zaujimave monotematick serie . Zaujimava alternativa je aj to co pisal jan555, tj. ista dohoda mensej skupiny za ucelom spolocneho produktu . Podmienkou ucasti tejto bohumilej zabavky by bolo nielen dodat snimku do temy, ale aj ohodnotit vsetky ostatne zucastnene fotografie slovne (a tym myslm hodnotny prispevok v podobe konstruktivnej kritiky ci pochvaly) a pripadne aj nejak bodovo v nejakych kategoriach (ako napad, tk, kompozicia whatever.. nad tym som moc neuvazoval). Vystupom tak bude pre kazdeho obsiahlejsie konstruktivne komentare, s ktorych sa pouci iste nielen on sam .
    To je ale huste socialisticka idea co? ale myslim ze by to fungovat mohlo ....
    A teraz zabavna cast tj. nejaka ta uvodna tema:
    .... uhm do rana snad nieco konstruktivne vymyslim ....
    Sound (Sennheiser HD 580 + Meier Corda Move) just great
    Workstation (Intel i5 4590 + Noctua DH14×Asus Z97-A×24GB DDR3×480GB Sanmsung 850 Pro + 1TB WD + 1TB WD + 1TB Samsung+×MSI N760 TF 2GD5/OC ×Enermax Pro82+ 425W×Antec Solo Modded×Dell UltraSharp U2713HM 27"×Logitech MX3200×Inspire T3030) not so silent anymore
    Photo (Sony A6000×32GB SD×stuff×Crumpler Long Schlong+Tenba D-15c×Velbon V2000×Lomo LC-A) creative
    Notebook (IBM ThinkPad T420s×nejaká i5×240GB Samsung 850Pro×8GB RAM×dve baterky×blabla) mobile
    Neděkujte, nenadávejte, pokud se vám něco líbí nebo nelíbí, používejte prosím reputaci (tj. ikonka s vahami pod avatarem), už můžete i "anonymně".

  5. #5

    Standardní Re: Trochu kreativity > neurobime si "fotoklub"?

    tak uz se tesim na prvni tema, stejne vim jak ta fotka bude vypadat bude tam hodne cerny a pak se uvidi
    5D;550D; 17-40/4;50/1,8 II;100/2;Tamron 28-75/2,8; Biometar 85/2,8; Flektogon 50/4; Speedligt 430EX; Metz 30BCT4; Olympus OM4T,50/1.4,28/2.8; Minolta Himatic-F; Praktica MTL 5; Smena 8M Lubitel2; Belfoca 6x9 :) (to v avataru je bajkovej poezing matrix, jen kdyby nekdo nepoznal;))
    http://vincblack.deviantart.com/

  6. #6

    Standardní Re: Trochu kreativity > neurobime si "fotoklub"?

    nebylo by rovnou lepsi se sejit na pivu debatovat a potom se pohadat...bylo by to skoro bez namahy a 2mesicu foceni)))) call me saboteur ba ne zlaciapka to mysli dobre...ja sem ale skarohlid
    Spousta vice ci mene uzitecnych veci a zivot okolo...jdete se projit.

  7. #7
    Senior Member mince Avatar uživatele Hrochoslon
    Založen
    07.10.2002
    Bydliště
    kojenecký koš BRNO@PRAHA
    Příspěvky
    1 518
    Vliv
    308

    Standardní Re: Trochu kreativity > neurobime si "fotoklub"?

    me se strasne libi takovy ty hromadny photoshopovy akce.. kdy se na dane tema delaj ruzne, vetsinou velmi vtipne fotomontaze.. Treba nejnudnejsi film atd.. viz photoshop phriday
    http://www.somethingawful.com/d/photoshop-phriday/

    vim, ze uz je to trochu neco jinyho, ale na odlehceni.. a kde jinde nez v takovem klubu
    C2D6420@3400mhz (1.375v)■Thermalright Ultra 120e ■gigabyteDQ62gb 800DDR2corsair ■samsung172X ■ audigy ■ zalmanZM400A(380w) ■
    ■MsiHD4850■ Racionální přístup má tendenci bagatelizovat to, čemu nerozumí ■
    "As long as there is duality between "what is" and "what should be" ~ man trying to become something else, making effort to achieve "what should be" ~ this conflict is waste of energy." ■ J.KRISHNAMURTI■

  8. #8

    Standardní Re: Trochu kreativity > neurobime si "fotoklub"?

    Tak som nad tym uvazoval a s ohladom na moje pracovne vytazenie ma napadla taka zaludnost:
    Stress
    Kazdy ho vnimane inak, kazdyho ma z niecoho ineho a kazdy ho inak preziva + sa to asi bude kurevsky zle robit } co vy na to? Ak nic, tak budete mat co v juni (cerven) fotit
    Naposledy upravil MadCap; 29.05.2007 v 14:23.
    Sound (Sennheiser HD 580 + Meier Corda Move) just great
    Workstation (Intel i5 4590 + Noctua DH14×Asus Z97-A×24GB DDR3×480GB Sanmsung 850 Pro + 1TB WD + 1TB WD + 1TB Samsung+×MSI N760 TF 2GD5/OC ×Enermax Pro82+ 425W×Antec Solo Modded×Dell UltraSharp U2713HM 27"×Logitech MX3200×Inspire T3030) not so silent anymore
    Photo (Sony A6000×32GB SD×stuff×Crumpler Long Schlong+Tenba D-15c×Velbon V2000×Lomo LC-A) creative
    Notebook (IBM ThinkPad T420s×nejaká i5×240GB Samsung 850Pro×8GB RAM×dve baterky×blabla) mobile
    Neděkujte, nenadávejte, pokud se vám něco líbí nebo nelíbí, používejte prosím reputaci (tj. ikonka s vahami pod avatarem), už můžete i "anonymně".

  9. #9
    Senior Member Avatar uživatele DOT
    Založen
    07.10.2002
    Bydliště
    Trutnov-Humlak-Phaha
    Věk
    40
    Příspěvky
    1 363
    Vliv
    307

    Standardní Re: Trochu kreativity > neurobime si "fotoklub"?

    Citace Původně odeslal MadCap Zobrazit příspěvek
    Tak som nad tym uvazoval a s ohladom na moje pracovne vytazenie ma napadla taka zaludnost:
    Stress
    Kazdy ho vnimane inak, kazdyho ma z niecoho ineho a kazdy ho inak preziva + sa to asi bude kurevsky zle robit } co vy na to? Ak nic, tak budete mat co v juni (cerven) fotit
    good idea . ted o zkoskovem tedy mimo prozivani stresu budu i premyslet jak ho vyfotit
    <III>
    C2Q@2,33Ghz | gigabyte G33 | 4x1GB GeIL | geforce 460
    IBM ThinkPad T60p
    olympus e-300+zuiko1454+zuiko4015+tamrac adventure7+Qentis STCO-01+fl36

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Podobná témata

  1. FAQ DvD to DivX
    Založil AjsTi v sekci fóra Programy a problémy s nimi
    Odpovědí: 186
    Poslední příspěvek: 04.01.2010, 20:56
  2. Jak to ?? - Svitici molex -> Dead CD-Rom
    Založil kv4736 v sekci fóra Case modding
    Odpovědí: 9
    Poslední příspěvek: 09.08.2003, 21:44

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •