Výsledky 1 až 10 z 10

Téma: Windows Vista jsou záměrně vadné

Threaded View

Předcházející příspěvek Předcházející příspěvek   Další příspěvek Další příspěvek
  1. #6

    Standardní Re: Windows Vista jsou záměrně vadné

    HonzaRez: Nejlepsi na tom je ze na nich za 2 roky skoncis taky. Ze vas to porad bavi ste jak male deti.
    Naposledy upravil deglaser; 26.04.2007 v 18:30.
    MB Asus P5P800, Intel Pentium 4 630 3,0GHz 2MB 800MHz,A-Data 2x512 MB DDR-SDRAM, Gainward 8286-Bliss 7600GS Golden Sample 256MB, Samsung SP1614N, NEC DVD - RW DN 3520A, LCD 19 Asus MB19TU Black. Windows Vista Business CZ

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Podobná témata

  1. ATi Catalyst 7.3 WHQL
    Založil no-X v sekci fóra Grafické karty
    Odpovědí: 4
    Poslední příspěvek: 06.04.2007, 11:17
  2. Jak pls nastavit bezdrat pod Windows Vista
    Založil Keekus v sekci fóra Sítě
    Odpovědí: 1
    Poslední příspěvek: 16.02.2007, 17:51
  3. Jake jsou defaultni pisma windows xp?
    Založil Petano v sekci fóra Ostatní operační systémy
    Odpovědí: 3
    Poslední příspěvek: 04.04.2005, 21:48

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •