HonzaRez: Nejlepsi na tom je ze na nich za 2 roky skoncis taky. Ze vas to porad bavi ste jak male deti.
HonzaRez: Nejlepsi na tom je ze na nich za 2 roky skoncis taky. Ze vas to porad bavi ste jak male deti.
Naposledy upravil deglaser; 26.04.2007 v 18:30.
MB Asus P5P800, Intel Pentium 4 630 3,0GHz 2MB 800MHz,A-Data 2x512 MB DDR-SDRAM, Gainward 8286-Bliss 7600GS Golden Sample 256MB, Samsung SP1614N, NEC DVD - RW DN 3520A, LCD 19 Asus MB19TU Black. Windows Vista Business CZ
Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)