Zdravim.Pre par dnami som si nanstaloval Vistu Home Basic CZ. Chcem sa spytat ako ziskam prava aby som mohol otvarat a upravovat rozne adresare.Napr nejde mi otvorit v User-Moj nick odresare skryte ako Local settings a ostatne stanardne skryte.Mam admin ucet.nasiel som tu len navod v anglictine viz.

Už několikrát jsme tu měli problém s právy k souboru, přikládám návod jak na to

Složitější způsob(pro Vista Home
Basic nebo Vista Home Premium):

- Click start
- Type: cmd
- Right-click cmd when it appears, and click Run As Administrator
- Change drive/directory to the drive/folder that contains your files (e.g.
f:<enter> cd files<enter>)
- Execute this command, where USERNAME is the user you wish to have
ownership:
icacls . /setowner USERNAME /T /L /Q


Avsak mohol by mi to niekto previest do mne zrozumitelneho jazyka teda CZ alebo SK

Dakujem