Ja bych odobne priplatil za Panasonic DMC-FZ7, byl sem z nej ( oproti memu Kodak Z 740 ) unesenej
Ja bych odobne priplatil za Panasonic DMC-FZ7, byl sem z nej ( oproti memu Kodak Z 740 ) unesenej
Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)