Sadam> dlhsi cas ani omylom, z ruky, fukal vietor a este som ju mal natiahnutu pred seba aby som tam nemal draty inak ista cast neostrosti na okrajoch ide na vrub ohnisku/clone a doma to doladim v PP pomerne bez problemov.
PiT> a vies ze je mi to fuck? "pocit stredovky" mna osobne vobec neuraza, pretoze to aj tak neni v strede a oblohy je IMHO tak akurat aby bolo vidiet to presvetlenie oblakov (v ShangHai sa nikdy nezotmie tak, aby bola obloha skutocne tmava, zaujimave).