Tak treba manual ke kartam s cipsetem Ralink RT2500
http://www1.canyon-tech.com/files/Ca...511_manual.pdf
jedna se o stranu 15 toho souboru *.pdf
A ty chinooku nam napis, jakou WiFi kartu chces pouzit.
Tak treba manual ke kartam s cipsetem Ralink RT2500
http://www1.canyon-tech.com/files/Ca...511_manual.pdf
jedna se o stranu 15 toho souboru *.pdf
A ty chinooku nam napis, jakou WiFi kartu chces pouzit.
PC: Intel Pentium G2020, GigaByte GA-Z68AP-D3, Crucial 2 x 4096MB DDR1333 Dual, Maxtor DiamondMax 23 500GB S-ATA, Asus Radeon HD6770 10242MB, HP w2207, Asus DRW-2014L1T, Windows 8.1 Pro
NB: Dell D830, T7500, 2 x 2GB RAM, 160GB HDD, WSXGA+, Nvidia Quadro NVS 140M
Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)