Výsledky 1 až 25 z 27

Téma: Canon nebo Nikon - zajímavý postřeh

Threaded View

Předcházející příspěvek Předcházející příspěvek   Další příspěvek Další příspěvek
  1. #13

    Standardní Re: Canon nebo Nikon - zajímavý postřeh

    e1> Fotit koncerty zo stativu? K comu to je dobre? Casy ktore uz nejdu podrzat z ruky ti pre zmenu rozmazu pohyb takze naco to je dobre? A to nehovorim o tom aka to je neoperativna blbost. Pocul si uz o takom zazraku zvanom "monopod" ? hlavne ze mas na skle k tomu obrubu

    BTW FF/BF u canonu aj sigmy je sposobeny motorovym ostrenim a je zaujimave ze nikonacke AF-Ska tym takmer netrpia (este som nevidel aby ano). Bezne AF-D/AF skla su mechanicke a tam je to potom len o tele a tam uz sa chyba najde
    P.S.> marketingova/obchodna masaz canonu s tlakom na nakup Liek je kruta, proste vyrabaju shity nonL a EF-S (cest vynimkam, napr superwide EF-S je zevraj cool) a tak si vsetci co to myslia trosku vaznejsie kupuju hodne drahe Lka ja si radsej kupim stare, klasicke, spickovo kvalitne a velmi svetelne tele za polovicnu cenu 70-200/4L
    P.S.2> protin canonanckym EF-Skam hovori aj nerozhodnost v crope, ktory sa drzi na 1,6 asi len v low-ende a na v xxD kategorii asi vzrastie na 1,3 takze smolik .
    Naposledy upravil MadCap; 23.08.2006 v 23:21.
    Sound (Sennheiser HD 580 + Meier Corda Move) just great
    Workstation (Intel i5 4590 + Noctua DH14×Asus Z97-A×24GB DDR3×480GB Sanmsung 850 Pro + 1TB WD + 1TB WD + 1TB Samsung+×MSI N760 TF 2GD5/OC ×Enermax Pro82+ 425W×Antec Solo Modded×Dell UltraSharp U2713HM 27"×Logitech MX3200×Inspire T3030) not so silent anymore
    Photo (Sony A6000×32GB SD×stuff×Crumpler Long Schlong+Tenba D-15c×Velbon V2000×Lomo LC-A) creative
    Notebook (IBM ThinkPad T420s×nejaká i5×240GB Samsung 850Pro×8GB RAM×dve baterky×blabla) mobile
    Neděkujte, nenadávejte, pokud se vám něco líbí nebo nelíbí, používejte prosím reputaci (tj. ikonka s vahami pod avatarem), už můžete i "anonymně".

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Podobná témata

  1. Objednani z USA
    Založil Lipo v sekci fóra Reklamace a §
    Odpovědí: 22
    Poslední příspěvek: 15.12.2005, 13:22
  2. Ostrost fotek u Canon A60/A40
    Založil Martin v sekci fóra Digitální foto a video
    Odpovědí: 10
    Poslední příspěvek: 30.04.2003, 13:11
  3. [buy] Canon A200 nebo A300
    Založil Vitekv v sekci fóra Digitální foto a video
    Odpovědí: 10
    Poslední příspěvek: 10.04.2003, 08:41
  4. [buy] Canon A40 nebo Olympus C4000 ?
    Založil Damian v sekci fóra Digitální foto a video
    Odpovědí: 18
    Poslední příspěvek: 22.01.2003, 15:55
  5. [buy] Poraďte - Canon A40, Olymp C220 nebo podobný
    Založil Damian v sekci fóra Digitální foto a video
    Odpovědí: 29
    Poslední příspěvek: 17.12.2002, 07:07

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •