Výsledky 1 až 20 z 20

Téma: Chieftec a vibrace hdd

Threaded View

Předcházející příspěvek Předcházející příspěvek   Další příspěvek Další příspěvek
  1. #7

    Standardní Re: Chieftec a vibrace hdd

    Citace Původně odeslal NightKing
    ...
    ano, toto je řešení, které mohu ve svých podmínkách vyzkoušet a využít k tomu koš (který nejde ve verzi lbx vyjmout). Dík za tip. Vyzkouším vibrace nového seagate a dám do kombinace se zbývajícími seagaty a slušně zavěsím. "Vibrátor" samsung a i hitachi půjdou do usb boxu na zálohy. A budu doufat, že se mi disky neuvibrujou na těch gumách k smrti... (argumenty pro a proti znám)
    Následně porovnám celkovou hlučnost case a rozhodnu se, zda využiji tuto case k dalšímu provozu nebo zda budu hledat novou skříň (zřejmě něco podobné: CoolerMaster Centurion 5, Thermaltake Soprano či Casetek 1018 ). Každopádně za další rady a postřehy budu vděčný
    Naposledy upravil Brogg; 21.08.2006 v 14:08.
    Lost in Kalø, near Storsjön and to look at Knutshø or chilling at Lahaina.

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Podobná témata

  1. Bad blocky na HDD + kopírování Win98 z HDD na HDD
    Založil Oly750 v sekci fóra Pevné disky a řadiče
    Odpovědí: 9
    Poslední příspěvek: 19.06.2006, 04:27
  2. Po vložení šuplíku chce PC bootovat z něj, mění prioritu HDD
    Založil wincent v sekci fóra Pevné disky a řadiče
    Odpovědí: 6
    Poslední příspěvek: 08.07.2005, 13:30
  3. UDMA u HDD v sufliku na kanali s DVDRW nefachci
    Založil Markoff v sekci fóra Pevné disky a řadiče
    Odpovědí: 9
    Poslední příspěvek: 24.09.2004, 20:22
  4. Redukce z 2,5" HDD na USB nejede z 3,5" HDD
    Založil Shox v sekci fóra Pevné disky a řadiče
    Odpovědí: 7
    Poslední příspěvek: 20.05.2004, 06:31

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •