ano, toto je řešení, které mohu ve svých podmínkách vyzkoušet a využít k tomu koš (který nejde ve verzi lbx vyjmout). Dík za tip. Vyzkouším vibrace nového seagate a dám do kombinace se zbývajícími seagaty a slušně zavěsím. "Vibrátor" samsung a i hitachi půjdou do usb boxu na zálohy. A budu doufat, že se mi disky neuvibrujou na těch gumách k smrti... (argumenty pro a proti znám)Původně odeslal NightKing
Následně porovnám celkovou hlučnost case a rozhodnu se, zda využiji tuto case k dalšímu provozu nebo zda budu hledat novou skříň (zřejmě něco podobné: CoolerMaster Centurion 5, Thermaltake Soprano či Casetek 1018 ). Každopádně za další rady a postřehy budu vděčný![]()




Odpověď s citací