A mne se to docela libi ma to hezke svetlo a tak i barvy. Navic poupe, takze takove i zajimave... kompo v poho..
A mne se to docela libi ma to hezke svetlo a tak i barvy. Navic poupe, takze takove i zajimave... kompo v poho..
Můj projekt: Čerstvě pražená káva arabica www.gourmetkava.cz :-)
Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)