me trosku vadi jednak sum, jednak ten odlesk v pozadi, kterej splyva s tou kytkou a taky tak nejak to nasviceni. kdyby to bylo prosviceny cely, asi by se mi to libilo vic, ale chapu, ze to dost dobre asi neslo ...