me trosku vadi jednak sum, jednak ten odlesk v pozadi, kterej splyva s tou kytkou a taky tak nejak to nasviceni. kdyby to bylo prosviceny cely, asi by se mi to libilo vic, ale chapu, ze to dost dobre asi neslo ...
me trosku vadi jednak sum, jednak ten odlesk v pozadi, kterej splyva s tou kytkou a taky tak nejak to nasviceni. kdyby to bylo prosviceny cely, asi by se mi to libilo vic, ale chapu, ze to dost dobre asi neslo ...
Hrrrr, will you stop using people as human driven search engines? Google.com has all the answers you need.
Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)