Dik, tak nejak plne souhlasim. U te treti jsem si prave vsiml, ze je to dost hezke misto az domaPůvodně odeslal jan555
Jinac bych urcite udelal neco lepsiho i s tim mym fotakem, to si zas nebudu namlouvat. Oriznuti zespoda (=zbaveni kluka) by to zase dost znicilo, ale souhlasim, ze tam rusi.
Ale k tomu ramecku, asi zustanu u klasiky no, kdyz plny dokola cerny se mi zdal, ze to hrozne svazuje. Pro ostatni, co rikate na ten ramecek?






Odpověď s citací