1/80s, F5.6, iso64Původně odeslal Skodik
Ono se to zdá, ale kolmo to není. Ta fotka je hodně ořezanáPůvodně odeslal Camillek
, proto to možná tak působí
. Vypadá to zajímavě, ale mohlo to být lepší
. Mnoo nic budu zkoušet dál, už mám nějaké čtivo, tak by to mohlo jít. Právě jsem četl trošku něco o hloubce ostrosi ...
![]()





Odpověď s citací