Citace Původně odeslal Skodik
Jo to prvni je zajimave technicky, kolik tam mas clonu? Ale kompozicne by se s tim asi jeste dalo vyhrat.
Druhe neni tak spatne, ale ten namet je takovej slabej.
1/80s, F5.6, iso64

Citace Původně odeslal Camillek
Myslim tim, ze je to moc nakolmo vuci vode. Jako ze ses koukal skoro primo dolu. Ale libi se mi to.
Ono se to zdá, ale kolmo to není. Ta fotka je hodně ořezaná , proto to možná tak působí . Vypadá to zajímavě, ale mohlo to být lepší . Mnoo nic budu zkoušet dál, už mám nějaké čtivo, tak by to mohlo jít. Právě jsem četl trošku něco o hloubce ostrosi ...