DíkyPůvodně odeslal tominek
, co mě to stálo úsilí, málem mi umrzli ruce, nejdřív jsem to držel proti sluníčku...
Ale povím Vám, že jsem si myslel, že focení je úplně o něčem jiném, co si tak pročítám ty věci http://www.fotoroman.cz, tak člověk vidí že to tak není





Odpověď s citací