Citace Původně odeslal tominek
me se ty posledni dve taky libi. ten led je vylozene povedenej
Díky , co mě to stálo úsilí, málem mi umrzli ruce, nejdřív jsem to držel proti sluníčku...
Ale povím Vám, že jsem si myslel, že focení je úplně o něčem jiném , co si tak pročítám ty věci http://www.fotoroman.cz, tak člověk vidí že to tak není