Citace Původně odeslal russianblue
jen k těm invexovkám, škoda, že sem neměl v ruce foťák, ale jen mobil...tento úhel pohledu mě přišel srandovnější
Jeje Zdenka N. Tak tu sem taky tak fotil, ale az na konci DIGITEXu )