No by islo len aby ti na Chipe neostali take tie fialove flaky ved
vies co mislim nie. Lebo ak hej tak im dojde ze to je prehriate.
A to ze ci by si si mohol kupit inu tak to hej ak by si chcel nejaku
lepsiu musis doplatit.
No by islo len aby ti na Chipe neostali take tie fialove flaky ved
vies co mislim nie. Lebo ak hej tak im dojde ze to je prehriate.
A to ze ci by si si mohol kupit inu tak to hej ak by si chcel nejaku
lepsiu musis doplatit.
Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)