S tim pripojenim to mas recht! Ale s tim CPUckem ses vedle!Hraju 800*600!!!
S tim pripojenim to mas recht! Ale s tim CPUckem ses vedle!Hraju 800*600!!!
Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)