no jsou 2 varianty:
1) mas malo penez.....potom nejakou kt400
2) mas vic penez....potom nForce2.
vyberes-li si tu druhou varinatu, jsou tu dalsi dve moznosti ( )
1) Epox 8rda+...nemas jistotu ze das 200mhz fsb
2) Abit NF7-S...voltage pameti jen do 2.7V, takze pokud nemas pamet, ktera defaultne jede na 400mhz (nebo dobrou 333mhz) tak tech 200mhz fsb nedas na 100procent...