No seek error rate je chyba v poziciovani hlavicek na stopu, prahovou hodnotu mam 51 a ted je aktualni 100 a tu a tam to skace bud na 100 nebo 200...tak nevim...Nak
No seek error rate je chyba v poziciovani hlavicek na stopu, prahovou hodnotu mam 51 a ted je aktualni 100 a tu a tam to skace bud na 100 nebo 200...tak nevim...Nak
Athlon XP-M 2,4GHz
Komentáře, rady a postřehy autora, uveřejněné v diskuzích jsou vyjádřením jeho subjektivních názorů a autor při jejich uplatnění třetí osobou nenese žádnou právní ani odbornou odpovědnost.
Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)