diky to sem potreboval vedet, ted jen ten zesilovac sehnatcoz bude asi dost tezky protoze ty repro maj tak 20let
![]()
diky to sem potreboval vedet, ted jen ten zesilovac sehnatcoz bude asi dost tezky protoze ty repro maj tak 20let
![]()
2GHzNW 256DDR 60GB Hercules_8500LE W98SE
Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)