Tak ted vazne nechapu, proc mi nechodil na novejsi KT266PROAle to uz je minulost
![]()
Tak ted vazne nechapu, proc mi nechodil na novejsi KT266PROAle to uz je minulost
![]()
Sony Playstation 3, HP w2408, Logitech Z-5500 Digital
Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)