Opravdu nevim co to maš za zes....zvučím a hraju jako Dj a do tohohle trošku vidím.Nějakej ten zesák jem už postavil.v tvém případě bude problém s nedostatečným vybuzením koncových tranzistorů v tvém koncovém zesilovači.Pokud máš v PC vše zesíleno na max bude nutno signál ještě zesílit a poté pustit na vstup zesilovače.To znamená že ti nezbyde nic jiného,než zajít na stránku www.zesilovače.cz a tam si obědnat předzesilovač...tuším,že stojí kolem 400Kč finál.
To hučení je normální.Pc je zdrojem různého rušení a ty se indukují do všech kabelů,včetně doho,ktreým taháš signál z PC do zesu.Takže pokud zesílíš zes na plno ten hukot slyšet je.Jenže kdyby mimo toho hučení do zesu šel i plnohodnotnej signál hudby hučení by to přehlušilo a zdálo by se ti že hudba je čistá.

Je jen divný,že ten zes nemá v sobě předzesilovač(pokud tomu tak opravdu je).Nemáš třeba na zesu zmáčklý tlačítko MUTE?Co máš za zvukovku?
Jestli cheš ozvi se na ICQ.179662010 a pokusíme se to vyřešit...samo by mě to zajímalo.