No já mám AQ a k tomu hadice s vnitřním průměrem 6mm, a k mýmu čerpadlu 1300l/h to je fakt málo. Jen co se trochu finančně zmůžu, tak se pokusím někde sehnat novej blok.. Myslíš že bys mi to za tu flašku mohl nějak vyrobit? Viděl bych to tak na 12 - 14mm vnitřní průměr.

a co se týče toho šroubení, tak AQ dělá i o něco větší, ale na objednávku a za strašný peníze. Vím že tu kdysi kdosi sháněl šroubení, tuším že to byl DOT nebo Hambas...