Ešte jeden dotaz. Niekde som čítal, že odpojiť mostíky sa dajú aj tým, že na baterku sa dajú kábliky a tie sa pripoja na mostík a tým sa rozpojí. Je to pravda.![]()
Alebo najnovšie som čítal na www.pctuning.cz článok o thoroubread. Tam uzemňujú mostíky a tým ich neviem či rozpoja alebo spoja. Išlo by to aj na Morgane?




Odpověď s citací