Původně odeslal gl_st0rm i815 je pro mekkejse kup si i440BX .. no to by jsi dopadl .. BXchipset .. tfuj ..
Toto téma si právě prohlíží 2 uživatelů. (0 registrovaných a 2 anonymních)
Pravidla fóra