Citace Původně odeslal Raptor
Lenze ako natiahnes z CD drivery pro SiliconImage SerialATA Controler na disk? alebo sa to natahuje do biosu? Vobec nemam skusenosti s SATA a musim na jeden PC nainstalovat XP a mam z toho haluze.
Disk si potom rozdelim v instalacii XP?
Pri instalaci XP das na zacatku F6, instalator po tobe bude chtit disketu s ovladaci (mas je asi v krabici s deskou). Pak si jiz budes moct vybrat co s tim diskem budes chtit delat (rozdelit na vice part. atd)
Pokud nemas ovladace na diskete, tak je potreba si je tam zkopirovat.

Pokud ten disk zapojujes uz do funkcnich windows (system je na jinem disku), tak do systemu priinstalujes z CD ovladace. Podminka vseho je mit zapnutou v biosu podporu SATA