Pri instalaci XP das na zacatku F6, instalator po tobe bude chtit disketu s ovladaci (mas je asi v krabici s deskou). Pak si jiz budes moct vybrat co s tim diskem budes chtit delat (rozdelit na vice part. atd)Původně odeslal Raptor
Pokud nemas ovladace na diskete, tak je potreba si je tam zkopirovat.
Pokud ten disk zapojujes uz do funkcnich windows (system je na jinem disku), tak do systemu priinstalujes z CD ovladace. Podminka vseho je mit zapnutou v biosu podporu SATA




Odpověď s citací