zkousel sem catalysty 3.6 az 3.9 a porad nic. Musim mit prepnuto na AGP 4x jinak se to kouse. Akorat nechapu proc to s kt4ultra funguje a na KT6 delta NE. Zkusim catalysty 3.4 dik za tip
zkousel sem catalysty 3.6 az 3.9 a porad nic. Musim mit prepnuto na AGP 4x jinak se to kouse. Akorat nechapu proc to s kt4ultra funguje a na KT6 delta NE. Zkusim catalysty 3.4 dik za tip
Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)