Citace Původně odeslal mISHA
mam rad svy usi, ale cas od casu clovek potrebuje trosku vzpruhu a kde jinde nez v aute, kdyz doma sou sousedi?
Jasny. Nepsal jsem to ani tak kvuli tomu, ze by sis znicil usi nebo ty sousedy snad opravdu rusil v rozjimani, ale pro pribliznou predstavu, jaky hlasitosti tak asi jakej vykon odpovida.

Citace Původně odeslal Branik
teda vy tu ale riesite problem... A jeden mudrejsi ako druhy. Ten co chce zapajat repraky je elektronicky lajik takze zbytocne vysvetlovat nejake frekvencno impedancne charakteristky reproduktorov.
Nerek bych tak docela:
Citace Původně odeslal Green
vsechno tohle bych mel vedet ze skoly ale uz sem to zas zapomel (za 2roky =) thx du to vyzkouset
Ono kdyz se clovek neco teoreticky nauci ve skole, tak casto chybej prakticky souvislosti, aby si jen tak z placu s necim takovym vedel rady a nezbyde nez se nestydet klast laicky otazky. Ale ten teoretickej zaklad staci na to, kdyz ho nekdo pri reseni konkretniho problemu takhle trochu trkne, tak je najednou leccos jasny a dochazej veci netuseny.
Citace Původně odeslal Branik
Autoradio ma tak slaby vystupny zosilnovac ze odpalit ho moze len *** ktory to zapecie na max a nevadi mu skreslenie 80% .
Kdyz ma autoradio slabej vykon, tak ma podle toho i slabe dimenzovanej a nenarocne chlazenej koncovej stupen a muzes ho odprazit zrovna tak jako nejaky kW zarizeni. Akorat snad pri tom nelitaj tak velky blesky a nekouri se z toho tolik, vse probehne tise, ani nevis jak a najednou je ticho a nebo to zacne sumet jak krava.