no zalezi co chces ako domenu, ci je to obsadene
tusim dost roznych domen sa da na maily pouzivat cez http://www.nameplanet.com

svojho casu bolo v mode si vytvarat maily typu
"mamnajvacsi@k***t.com" prave tam
inak dobre je uvitanie ak kliknes na link typu http://www.nameplanet.com/?domain=***** <- dopln si sam


mam pocit ze sa neda pozuivat mail bez platnej domeny 1. stupna