nevim jestli presne v tomto obchode maji 400Kc ale v 2. obchode kde nakupuju maji 400Kc poplatek na neopravnenou reklamaci! tady to bude stejny-skusim si to zjistitPůvodně odeslal tomcat
ps: jo az se ty tlacitka znici uplne-si delas srandu je to Microsoft-tyto mysi se nenici!




Odpověď s citací