Citace Původně odeslal tomcat
Oni maji v rek. podminkach ze za neopr. rekl. uctuji 400 ?
Tak si od nich uz priste nic nekupuj a jinak zkus pockat jestli se to tlacitko neznici uplne.
nevim jestli presne v tomto obchode maji 400Kc ale v 2. obchode kde nakupuju maji 400Kc poplatek na neopravnenou reklamaci! tady to bude stejny-skusim si to zjistit

ps: jo az se ty tlacitka znici uplne-si delas srandu je to Microsoft-tyto mysi se nenici!