Citace Původně odeslal Deviant
V XP sa da zbavit par zbytocnych MB !
Napriklad zmazanim adresaru Dllcache v System32
Najlepsie je zmazat cely System32. Je to aj tak najBUGovatejsia cast
windowsu.