Výsledky 1 až 5 z 5

Téma: Problém z inštaláciou Win XP

  1. #1

    Standardní Problém z inštaláciou Win XP

    Kúpil som dosku ABIT KD7-E. http://www.abit.com.tw/page/en/mothe...MTYPE=Socket+A . Nainštaloval som v pohode win XP a všetko šlapalo. Po pol roku som sa to rozhodol preinštalovať. Inštalačku na WIN XP mám bootovaciu. Dal som to do cd-rom a potom reštart. Pri bootovaní vypíše "Press any key to boot from CD" a začne klasicky odpočítavať 5 sekúnd ..... Ale tam to končí. Môžem stláčať čo chcem a nič nepomáha. Nenabootuje mi to. Mám klávesnicu USB aj PS2 a nič nepomáha. Poradíte ?
    Athlon64 X2 4600+, RAM Kingston 4GB, ATI Radeon HD3650 Silent Magic, HDD SATA Seagate 160GB + ATA WD 60GB, Mainboard: MSI K9N Neo-F V3, Win7ultimate

  2. #2
    Moderátor Avatar uživatele daso
    Založen
    07.10.2002
    Bydliště
    Praha, Ceska Lipa
    Příspěvky
    2 462
    Vliv
    292

    Standardní

    mas pri tom pretaktovano? zkus dat na default. pripadne nabootuj z neceho jinyho (boot cd win98, boot disketa) a spust instalaci primo z I386/winnt
    ASRock ALiveNF6P-VSTA | AMD Athlon64 (Orleans) 1,8@2,4 GHz 1,4 V | 2,5 GB DDR2 | nVIDIA GeForce 7600 GS | MAXTOR DM10 250 GB | LG GSA-4165B
    ---
    ◄ ΔΑςΙΔ ΒΟΩΙΕ ►
    On the 8th day God created David Bowie.

  3. #3

    Standardní

    Citace Původně odeslal daso
    mas pri tom pretaktovano? zkus dat na default. pripadne nabootuj z neceho jinyho (boot cd win98, boot disketa) a spust instalaci primo z I386/winnt
    Skúšal som nabootovať aj z diskety a nič. Akoby tam klávesnica ani nebola pripojená.
    Athlon64 X2 4600+, RAM Kingston 4GB, ATI Radeon HD3650 Silent Magic, HDD SATA Seagate 160GB + ATA WD 60GB, Mainboard: MSI K9N Neo-F V3, Win7ultimate

  4. #4
    Senior Member mince Avatar uživatele Vykuk
    Založen
    07.10.2002
    Bydliště
    Brno
    Věk
    43
    Příspěvky
    1 278
    Vliv
    283

    Standardní

    Máš zaplou podporu USB klávesnice v BIOSu? (tuhle položku mám já v Integrated Peripherals ->USB Keyboard Support Enabled/Disabled)

    Do biosu se ale normálně dostaneš? (Del)

    Jestli ti to nebere ani jednu klávesnici, tak ještě zkus flešnout nějaký jiný BIOS (jestli v tom tvém není něco zmršený)
    Intel Core i5-8600K 3.6GHz@4.6GHz (46x100, 1.25V) | CoolerMaster MasterLiquid Pro 120 | MSI Z370 Gaming M5 | Patriot Viper 16GB DDR4-3200 | Gigabyte RTX 3060Ti EAGLE OC 8GB | NVMe Samsung SSD 970 EVO 500GB | WD Blue 3D NAND SSD 1TB | MSI Vigor GK50LP + Logitech MX Master 3 + Xbox ONE Controler | Thermaltake Kandalf & Corsair RM650x | 27" HP 27xq | Windows 10 Pro 64bit | Synology NAS DS110j 2TB | connected by Vodafone 500M/30M | Mobile -> Xiaomi Redmi Note 8 Pro | Foto: Nikon D60 + 18-55VR + 55-200VR

  5. #5

    Standardní

    Citace Původně odeslal Vykuk
    Máš zaplou podporu USB klávesnice v BIOSu? (tuhle položku mám já v Integrated Peripherals ->USB Keyboard Support Enabled/Disabled)

    Do biosu se ale normálně dostaneš? (Del)

    Jestli ti to nebere ani jednu klávesnici, tak ještě zkus flešnout nějaký jiný BIOS (jestli v tom tvém není něco zmršený)
    Mám aj zapnutú USB v Biose. Doň sa dostanem. Win som inštaloval z touto doskou už viac krát. Vždy to išlo, len naposledy nie. Komp nataktovany nie je. Dnes som spravil nasledujuce: Vybral som disk, naformatoval u kamoša v jeho kompe, uňho som dal tiež Win, Disk som dal so svojho a doinštaloval drivery. Ale klávesnice aj tak nejdú. Vo Win aj v Biose sú ale funkčné
    Athlon64 X2 4600+, RAM Kingston 4GB, ATI Radeon HD3650 Silent Magic, HDD SATA Seagate 160GB + ATA WD 60GB, Mainboard: MSI K9N Neo-F V3, Win7ultimate

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •