Citace Původně odeslal usuall
Citace Původně odeslal honzAK
Citace Původně odeslal lullu
Ja sem dostal asi 800 bodu, celkem fiasko
muzes bejt vubec rad ze ti to slape

Jinak s tou jesterkou to je hnus ze se nehejbe ocekaval bych od toho mnohem vic i kdyz to mam jak promitacku prumer mam v 1024 nejakejch 13FPS
A kolko mas celkovo ?
no to si nepamatuju spis sem na to nekoukal ale denska to testnu a poreferuju. Ale moc to nebude