Viem ze si mal blbu skusenost, ale ked das DLT3C na nizsiu, (kt. ale DUT3C nezvlada) tak je to ako NB CPU.Původně odeslal GABO
Inac ked si testoval 1.5V DLT3C a 1.6V DUT3C, kt. bolo chladnejsie ?
takto som to totiz neskusal.
Ja mam mozno dobry kusok, ale pravda je ze pece az nad 1.55V, co by bola hovadina pri 2000+ davat.
Update:
2 GABO stahujem otazku, som si zle pozrel tvoj prispevok vyssie![]()
ale aj tak sa mi to zda divne, okrem toho si myslim ze 1.5Vcore je na DLT3C-ckach uz dost vysoka voltaz.




Odpověď s citací