Citace Původně odeslal GABO
Napisal som preto ze si uropte usudok sami, lebo vidim ze sa hadate o veciach ktore su zbytocne ....proste je to tak DLT3C pecie viac a basta (o 5C). Preto brat 1700+ DUT3C kym su - su to chladne CPU
Viem ze si mal blbu skusenost, ale ked das DLT3C na nizsiu, (kt. ale DUT3C nezvlada) tak je to ako NB CPU.

Inac ked si testoval 1.5V DLT3C a 1.6V DUT3C, kt. bolo chladnejsie ?
takto som to totiz neskusal.

Ja mam mozno dobry kusok, ale pravda je ze pece az nad 1.55V, co by bola hovadina pri 2000+ davat.

Update:
2 GABO stahujem otazku, som si zle pozrel tvoj prispevok vyssie
ale aj tak sa mi to zda divne, okrem toho si myslim ze 1.5Vcore je na DLT3C-ckach uz dost vysoka voltaz.