Zdravím, dlouho se tu nic nedělo na toto téma. Systém Helios Green se mohl za tu dobu někam posunout. Jaké máte i po těch letech zkušenosti s tímto systémem?
Zdravím, dlouho se tu nic nedělo na toto téma. Systém Helios Green se mohl za tu dobu někam posunout. Jaké máte i po těch letech zkušenosti s tímto systémem?
Toto téma si právě prohlíží 3 uživatelů. (0 registrovaných a 3 anonymních)