Mám stejný přehrávač a se stejnou hláškou jsem se setkal na začátku u skandinávské muziky. Domnívám se, že stejný problém by mohl být i u Tebe (tedy nepovolené či nepodporované znaky). Nemohlo by to být?
Mám stejný přehrávač a se stejnou hláškou jsem se setkal na začátku u skandinávské muziky. Domnívám se, že stejný problém by mohl být i u Tebe (tedy nepovolené či nepodporované znaky). Nemohlo by to být?
Lost in Kalø, near Storsjön and to look at Knutshø or chilling at Lahaina.
Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)