Výsledky 1 až 25 z 34

Téma: Voda v pc

Threaded View

Předcházející příspěvek Předcházející příspěvek   Další příspěvek Další příspěvek
  1. #32

    Standardní Re: Voda v pc

    No tak jsme minulej víkend jsme s pre.vitem jeho WC v kompu demontovali.. Řeknu Vám, že takovej hnus jsem ještě nikdy neviděl. Ty PVC hadice to skutečně rozežralo a to i s některým těsněním (až hodí pre.vit fotky, tak uvidíte sami, jak dopadlo). Jinak se mu ten proplach nedařil, protože ty hadice "něco" naleptalo a tím se zacpaly in/outtaky a části bloků. Byl to taková nazelenalá slizovitá hmota, barvy odpovídající těm hadicím.

    Ono by to nebylo tak strašný, pokud by se stalo jen tohle.. Ale....

    Tím, že přestal být v okruhu správný flow, tak se pravděpodobně přehřívala grafika a to plexi, přes který je uchycen GPU blok se zdeformovalo a naprasklo. Tím vznikla skulina, kudy protekla voda z GPU na Audigy 2 a z ní trošku do PCI slotu. Zatím se ještě neví, jestli grafárna jede.. na jádře je takovej jeden tmavší flek, ale jako spálený to zatím nevypadá. Audigy 2 = dead a deska se zatím neví.. Bližší info a foto dodá majitel až se vrátí domů.
    Naposledy upravil Troy-C; 20.12.2007 v 18:46.
    Intel Core2Quad Q6600@3.0GHz, Cooler Master Hyper 212, Asus P5E - X38, 4x 1024MB A-Data Extreme, Sapphire HD 4870 512MB, Corsair HX520, WD 640GB Black series, LG GH22LS30, X-Fi Xtreme, Cooler Master Elite + 2x 120mm in/out, 32" Philips LCD TV :-) , Wifi (shit)net

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Podobná témata

  1. Vytecena voda v PC
    Založil Vlado v sekci fóra Chladiče a všechny druhy chlazení
    Odpovědí: 48
    Poslední příspěvek: 13.06.2008, 12:36
  2. Svitici voda
    Založil Chicken v sekci fóra Case modding
    Odpovědí: 24
    Poslední příspěvek: 11.07.2004, 14:01
  3. Ako je spravena voda v deme 3D Marku 2000 ???
    Založil hyde v sekci fóra Srovnávací a diagnostické testy
    Odpovědí: 15
    Poslední příspěvek: 11.02.2004, 08:47
  4. Voda? Peltier? Alebo oboje???
    Založil Azanulbyzar v sekci fóra Chladiče a všechny druhy chlazení
    Odpovědí: 14
    Poslední příspěvek: 22.05.2003, 17:06
  5. Voda s Ledem, O/C a jedem :)
    Založil Nakadah Al Jaffa v sekci fóra Chladiče a všechny druhy chlazení
    Odpovědí: 7
    Poslední příspěvek: 26.03.2003, 15:10

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •