NIe len som bol na nete u nas v skole a tu su 386/10Mbit net a je to dost shit takze sa odosiela samo lebo je to tu zavyrene !!!!!!
Inac to nebolo naschval
NIe len som bol na nete u nas v skole a tu su 386/10Mbit net a je to dost shit takze sa odosiela samo lebo je to tu zavyrene !!!!!!
Inac to nebolo naschval
PC STORM
Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)