Výsledky 1 až 9 z 9

Téma: smazany tread v bazaru?

  1. #1

    Standardní smazany tread v bazaru?

    zdravim, nemuzu najit svuj tread v sekci bazar ,kde jsem prodaval desku procesor a pameti. mohly by jste se na to prosim podivat?
    C2D 3,4 Ghz & HD 3870

  2. #2
    Bulharský mafián mince Avatar uživatele Zilla
    Založen
    07.10.2002
    Bydliště
    Jihlava
    Příspěvky
    1 450
    Vliv
    292

    Standardní Re: smazany tread v bazaru?

    1) vzhledem k tomu, ze tu nejsme vsichni zenskeho pohlavi, tak to mohlI melo byt s mekkym i. Dale se pise "byste" a ne "by jste". Venuj trosku casu te gramaticke uprave...

    2) thread ti byl smazan moderatorem kvuli poruseni pravidel bazaru, konkretne tohoto pravidla
    Uživatel může změnit svůj thread z informačního na prodejní/nákupní. Tuto informaci je povinen oznámit viditelně v úvodním postu.
    To, ze tam nenechal informaci o odstraneni threadu, je chyba moderatora, ktera se doufejme uz nebude opakovat.

    EDIT: Pro vsechny, kteri nevi, co se stalo v Bazaru s jejich threadem: nedavno byl jmenovany moderatorem AjsTi, ktery se ma starat prave o Bazar, takze se nevahejte na nej obratit, urcite vam rad pomuze...
    Naposledy upravil Zilla; 28.01.2008 v 14:36.
    Stipendium peccati mors est
    Si peccasse negamus, fallimur, et nulla est in nobis veritas


    Přesto, že bouře nad jezerem věští blízkost konce, pohyb nebes je plný síly!

  3. #3

    Standardní Re: smazany tread v bazaru?

    Citace Původně odeslal Zilla Zobrazit příspěvek
    1) vzhledem k tomu, ze tu nejsme vsichni zenskeho pohlavi, tak to mohlI melo byt s mekkym i. Dale se pise "byste" a ne "by jste". Venuj trosku casu te gramaticke uprave...

    2) thread ti byl smazan moderatorem kvuli poruseni pravidel bazaru, konkretne za tohle coz odporuje jasne stanovenemu pravidlu zakotvenemu v povinnostech prodavajiciho...
    To, ze tam nenechal informaci o odstraneni threadu, je chyba moderatora, ktera se doufejme uz nebude opakovat.
    jo supr opravovat diktat by ti slo, takze to ze tam moderator nenasel - prodavam i jinde, tak je asi slepej! a to ze mne ani neinformoval ze byl smazan je dlasi vec. takze tedka kdyz to je smazany se nebudem hadat ale ve vedlejsim foru jsem skopiroval to same co jsem kopiroval sem. a taky to tam je.
    muzete si to precist- kopiruju znova - takze menim na prodej - prodavam i jinde , vyhrazuju si pravo neprodat kdyz se mi nebude nabidka libit , v tom pripade si vsechno nechavam.
    min cena dejme tomu
    cpu 1000
    deska 1000
    pameti kus 500
    C2D 3,4 Ghz & HD 3870

  4. #4
    Moderátor Avatar uživatele Masster
    Založen
    21.03.2003
    Bydliště
    Světlá n. S.
    Věk
    42
    Příspěvky
    7 010
    Vliv
    346

    Standardní Re: smazany tread v bazaru?

    Od kdy se prodava v threadu oznacenem I?
    But of course, the unlimited evilness of the ultimate tool of mischief, the universal explanation for sucky performance from anything other than nVidia, TWIMTBP, strikes again. The shenanigans know no bounds....luckily, in this sea of pain and anguish,the shining beacon of light and righteousness, ATi, stand, with their Get in the Game program that they managed so badly(because they`re not evil like nV, see, so they couldn`t actually have a program where they worked really close with devs, pushing their tech into their stuff) that no game is part of it. - Morgoth the Dark Enemy

  5. #5
    Voňavoučká Liberty mince Avatar uživatele AjsTi
    Založen
    07.10.2002
    Bydliště
    Bratislava
    Věk
    48
    Příspěvky
    2 528
    Vliv
    317

    Standardní Re: smazany tread v bazaru?

    Mistr. Zilla je prepracovany, nebud nanho taky zly.

    Pravidla si porusil a to jest
    Informace:

    1. Uživatel je povinen označit svůj thread symbolem "informace" ("I:")
    2. Uživatel používá svůj informační thread pro zjištění odhadu aktuální ceny prodávané věci či pro zjištění hodnoty poptávané věci.
    3. Uživatel může změnit svůj thread z informačního na prodejní/nákupní. Tuto informaci je povinen oznámit viditelně v úvodním postu.

    Ked sa pozrem neni to nikde zmene a odpolovice threadu predavas.

    Na co nasledovalo
    Sankce:

    Porušení jakéhokoli z Pravidel může mít, dle závažnosti, za následek tyto postihy:

    1. Trvale či dočasně zablokovaný přístup na fórum Overclocking.cz (tzv. BAN).
    2. Trvale či dočasně zablokovaný přístup do Bazaru.
    3. Uvedení uživatele jako nedůvěryhodnou osobu v příslušném threadu.
    4. Smazání/zamknutí příslušného inzertního threadu/postu.

    O povaze a závažnosti jednotlivých porušení Pravidel rozhodují administrátoři a moderátoři fóra.

    Je to vysvetlene dostatocne ?
    Ked som sa v detstve rozhodoval co budem dalej robit, guglenie bola jasna volba...
    Are you Samuel James Witwicky, descendent of Archibald Witwicky? | The boys thermal levels suggest he wants to mate with the female.

  6. #6
    Bulharský mafián mince Avatar uživatele Zilla
    Založen
    07.10.2002
    Bydliště
    Jihlava
    Příspěvky
    1 450
    Vliv
    292

    Standardní Re: smazany tread v bazaru?

    Citace Původně odeslal chlupatej_zub Zobrazit příspěvek
    jo supr opravovat diktat by ti slo, takze to ze tam moderator nenasel - prodavam i jinde, tak je asi slepej! a to ze mne ani neinformoval ze byl smazan je dlasi vec. takze tedka kdyz to je smazany se nebudem hadat ale ve vedlejsim foru jsem skopiroval to same co jsem kopiroval sem. a taky to tam je.
    muzete si to precist- kopiruju znova - takze menim na prodej - prodavam i jinde , vyhrazuju si pravo neprodat kdyz se mi nebude nabidka libit , v tom pripade si vsechno nechavam.
    min cena dejme tomu
    cpu 1000
    deska 1000
    pameti kus 500
    Ktere casti z toho citovaneho pravidla uzivani Bazaru, se kterymi jsi se mel pred prodejem seznamit, jsi nerozumel?


    Vis, co znamena OZNAMIT VIDITELNE V UVODNIM POSTU?
    Stipendium peccati mors est
    Si peccasse negamus, fallimur, et nulla est in nobis veritas


    Přesto, že bouře nad jezerem věští blízkost konce, pohyb nebes je plný síly!

  7. #7

    Standardní Re: smazany tread v bazaru?

    nema cenu s vama bojovat nejde. vsechno mi objasnil AjsTi, diky mu za to, ten aspon vi co dela.
    nenapsal jsem menim na prodej do uvodniho postu ale o 3 radky niz, moje chyba , ale stejne jsem nabitej dojmu ze tenhle duvod ste nasli az pozdeji , co jste zjistily ze jsem zadny jiny pravidlo neporusil.
    a co takhle nejaky prvotni upozorneni? kolikrat tam lidi nemaj cenu a byva jen napomenut.
    C2D 3,4 Ghz & HD 3870

  8. #8
    Voňavoučká Liberty mince Avatar uživatele AjsTi
    Založen
    07.10.2002
    Bydliště
    Bratislava
    Věk
    48
    Příspěvky
    2 528
    Vliv
    317

    Standardní Re: smazany tread v bazaru?

    Citace Původně odeslal chlupatej_zub Zobrazit příspěvek
    nema cenu s vama bojovat nejde. vsechno mi objasnil AjsTi, diky mu za to, ten aspon vi co dela.
    nenapsal jsem menim na prodej do uvodniho postu ale o 3 radky niz, moje chyba , ale stejne jsem nabitej dojmu ze tenhle duvod ste nasli az pozdeji , co jste zjistily ze jsem zadny jiny pravidlo neporusil.
    a co takhle nejaky prvotni upozorneni? kolikrat tam lidi nemaj cenu a byva jen napomenut.
    No si na fore uz dlhsie, takze by si mohol uz vediet, ze co nasleduje ked sa porusia pravidla, este u novackou je to ine, ale Ty ako stara garda by si uz aspon pravidla bazaru mohol zapisat a zapametat.
    Doporucim Ti zalozit si predajny thread, ktory oznacis P: a napises i cenu pod, ktoru nejdes a uvidis, ze thread tam ostane ako ma
    Tu to zamykam ak este nieco mas, kludne mi posli SS.
    Ked som sa v detstve rozhodoval co budem dalej robit, guglenie bola jasna volba...
    Are you Samuel James Witwicky, descendent of Archibald Witwicky? | The boys thermal levels suggest he wants to mate with the female.

  9. #9
    mrtvej brouk mince Avatar uživatele mISHA
    Založen
    08.10.2002
    Bydliště
    pardubice
    Příspěvky
    7 264
    Vliv
    348

    Standardní Re: smazany tread v bazaru?

    2chlupatej_zub: thread jsem smazal ja jako nevyhovujici. pravidla ti sice vysvetlil AjsTi, nicmene to neni naplni jeho prace. stejne jako moji. naopak tvoji povinnosti je tyto pravidla dodrzovat.

    jak tu jiz bylo receno, thread je bud informacni ohledne ceny anebo prodejni. uz drive jsem mel tendenci thread smazat pro poruseni tohoto pravidla. ted se z nej stala licitace o cene bez toho, ze by to byl prodejni thread.

    pro vsechny> neberte to jako aroganci, ale pokud kazdeho budeme muset ucit znovu a znovu, co to jsou pravidla, tak nic jineho delat nebudeme. chlupatej_zube bud rad, ze se AjsTi snazi. casem ho to take prejde, az bude psat po tisici prvni stejnou odpoved.
    zaklepal nozickama, ale nastesti predtim stihl uvalet svou kulicku

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Podobná témata

  1. Přístup do bazaru pro nové uživatele
    Založil BeachKEN v sekci fóra Zprávy pro Administrátory
    Odpovědí: 25
    Poslední příspěvek: 19.12.2007, 19:22
  2. Kšeftování Radima Štěpance v bazaru
    Založil 24-bit v sekci fóra Zprávy pro Administrátory
    Odpovědí: 16
    Poslední příspěvek: 10.05.2006, 11:06
  3. Nabízení věcí v bazaru, které dotyčný vlastně nemá...
    Založil Neregistrovaný v sekci fóra Zprávy pro Administrátory
    Odpovědí: 2
    Poslední příspěvek: 17.02.2006, 10:05

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •