Lidi, vaše chvála mne dostává do rozpaků .

Jsem rád, že se Vám článek líbí, že mělo smysl jej napsat. Pokud však máte i nějaký návrh/nápad/kritiku (konstruktivní kritiky není nikdy dost) - ale třeba i článek či casemodd (ten především ) nejen ohledně toho článku, ale i celého webu PC AREA, budu ještě radši, ozvete-li se. (nejlépe mail, ICQ nebo SZ, ať se tu nedělá chaos v threadu).

Nechci a nebudu dělat konkurenci overclocking.cz (pretaktovanie.sk) - bylo by to nošení dříví do lesa, protože to jsou skvělé weby (a ani nemůžu, dělám celkem tři weby a už takhle nestíhám ). PC AREA by měla být spíše takovým doplněním, či jiným úhlem pohledu.

Hlavním záměrem je vytvoření co nejkompletnější galrie cz a sk casemoddingu, pár užitečných tipů, dále sem tam něco o SW a nějaká ta recenze HW. Recenze jsou většinou spíše negativní (chci dát lidem vědět, na co si mají dát pozor - to se moc často na netu nevidí, aby v recenzi stálo, že grafika ta a ta stojí za ... - a už proto asi nikdy neuzavřu dohodu s nějakým VO na půjčování komponent, které jim následně tvrdě zkritizuji ).

Prostě to, co mi na netu chybí...

Doufám, že jsem nikoho neurazil vysvětlením svých záměrů. Pokud ano, omlouvám se.