Vrátim se k tomuhle tématu.

Rád bych si nainstaloval »Any Video Converter«. Stáhnul jsem si ho přímo z příslušného webu, ale instalace mi nejde. Když cvaknu na dotyčný soubor (ca. 65 MB), nejdřív mě to vyzve k trpělivosti při jeho otvírání, pak k další trpělivosti při rozbalování. Načež se otevře instalační okno, to je ale úplně prázdné.

Že se to takhle chová v 98čkách (KernelEx na XP-SP2), by mě neudivovalo, ale totéž se děje na mym noťáku s XP, přestože na any-video-converter.com/de/index-free-video-converter.php stojí „Windows 2000, XP, Vista, 7, 8, 10".

Když ho přejmenuju na .7z a jako takový otevřu (7zip 9.20, jedna z nejnovějších ne-li nejnovější verze), tak mi to na 1. úrovni ukáže 5 složek, jejichž jmána pozústávají ze 2 neznámých (zástupných) znakú, jejich velikosti se mi jeví realistické. Teprv když tyhle otvírám, tak to tam vypadá normálně, i když něco málo dalších podsložek, co maj takové divné jméno se tam ještě vyskytuje taky.

Gugl mi k tomuhle programu v náhledech nachází jen samou chválu, akorát když se podívám na chip.de, odkud se dá taky stáhnout, je tam
Výhody
- jednoduchá obsluha
- dobrá kvalita a hodně formátú

Neýhody
- nečistý installer
Jak nečistý a co s tim, když to nejde nainstalovat vúbec, o tom ovšem ani slovo

Ví někdo užitečnou radu?